Kaip išsirinkti tinkamą Blu-ray grotuvą?

Blu-ray grotuvas yra DVD grotuvų „tęsinys“, leidžiantis žiūrėti itin aukštos kokybės vaizdus. Mes paaiškinsime Blu-ray grotuvų privalumus ir į ką atkreipti dėmesį norint juos įsigyti.

Ar turėčiau įsigyti Blu-ray grotuvą?

Pirmiausia reikėtų paminėti, jog Blu-ray grotuvas leis jums žiūrėti mėgstamus filmus bei laidas itin aukštos kokybės vaizdu – tai reiškia, jog vaizdas bus daug ryškesnis, nei naudojantis senuoju DVD grotuvu. Blu-ray keičia vaizdo kokybę panašiai, kaip kad ji kito, nustojus naudoti juostines kasetes ir perėjus prie DVD grotuvų. Jei esate kino manas, kuriam svarbu pamatyti savo mėgstamus filmus aukščiausia kokybe, tuomet tikrai įvertinsite Blu-ray grotuvo teikiamus privalumus.

Kas gamina šiuos grotuvus?

Pagrindiniai ir didieji gamintojai yra jums gerai žinomi – tai LG, Samsung, Sony, Panasonic ir kt.

Pačioje atsiradimo pradžioje buvę labai brangų, šiuo metu Blu-ray grotuvai įperkami kone visiems, tad tikrai rasite sau tinkamą modelį.

Kaip išsirinkti gerą Blu-ray grotuvą?

Atsižvelkite į įvairius ir priedus ir nuspręskite ar jums tikrai jų reikia. Jums gali siūlyti įsigyti Blu-ray grotuvą su 3D funkcija, tačiau ar jūsų televizorius taip pat turi tokią funkciją?

Jei jums patinka žiūrėti konkrečius, parsisiųstus ar jau turimus filmus, atkreipkite dėmesį į USB jungtis bei SD kortelių skaitytuvą – šie priedai turėtų būti įdiegti grotuve.

Negana to, naudodamiesi USB atmintinėmis galėsite televizoriaus ekrane peržiūrėti savo nuotraukas ar netgi surengti pristatymus.

Veikimo principu Blu-ray grotuvas yra ganėtinai paprastas – pagrindinė jo užduotis yra nuskaityti jūsų turimus diskus. Tačiau yra modelių, kurių valdymas yra ganėtinai painus ir sudėtingas – atkreipkite į tai dėmesį.

Išmėginkite keletą skirtingų modelių ir išsirinkite tinkamiausią, atitinkanti jūsų poreikius ir finansines galimybes.


Taip pat skaitykite

Visa tiesa apie vadinamuosius LED televizorius

Dauguma rinkodaros atstovų ar profesionalių pardavimų specialistų, kurie privalo gerai išmanyti šiuos dalykus, savo būsimiems pirkėjams pateikia klaidingą informaciją apie LED televizorius.

Skaityti daugiau

Televizoriaus pirkimo vadovas

Šis televizoriaus pirkimo vadovas visą pirkimo procesą suskirstys į aiškius, nuoseklius ir logiškus žingsnius, kurie jums padės priimti tinkamą sprendimą.

Skaityti daugiau

Rekomenduojame šias prekes