Kaip veikia savaime išsivalančios orkaitės?

Pagrindinis tokių orkaičių veikimo principas - „tegul viskas sudegs“.

Savaime išsivalančios orkaitės naudoja 482 laipsnių C, sudegindamos visus masto likučius ir leisdamos jums išvengti nereikalingo buitinės chemijos naudojimo. Savaime išsivalančios orkaitės turi įdiegtą savaiminio užsirakinimo mechanizmą (sukurtą 1982 metais), kuris pradeda veikti prasidėjus savaiminiam valymui ir veikia tol, kol nukrenta temperatūra (procesas gali užtrukti iki trijų valandų). Orkaitės durelės savaime užsirakina, siekiant apsaugoti aplinkinius nuo sužalojimų ir gaisro pavojaus.

Jei išsiliejęs maistas nebuvo nuvalytas, savaiminio išsivalymo metu galite pastebėti šiek tiek dūmų. Kol orkaitėje įjungtas savaiminio išsivalymo rėžimas, iš patalpos pageidautina pašalinti gyvūnus.

Savaime išsivalanti orkaitė pasižymi gera izoliacija, leidžiančia taupyti energiją reguliaraus kepimo metu.

Norėdami sumažinti išlaidas, skirtas elektros energijai, įjunkite savaiminio valymo programą iš karto po kepimo – taip tinkamai išnaudosite jau esantį karštį. Savaime išsivalančios orkaitės ne tik palengvins jūsų buities darbus, bet ir sumažins išlaidas, skiriamas buitinei chemijai.


Taip pat skaitykite

Televizoriaus pirkimo vadovas

Šis televizoriaus pirkimo vadovas visą pirkimo procesą suskirstys į aiškius, nuoseklius ir logiškus žingsnius, kurie jums padės priimti tinkamą sprendimą.

Skaityti daugiau

Ar indaplovės yra draugiškos aplinkai?

Indaplovė yra itin naudingas prietaisas, jei vadovaujatės keliomis taisyklėmis. Pirmiausia, turite atminti, kad įjungti reikia tik pilną indaplovę , o prieš tai perskalauti indų nereikia.

Skaityti daugiau

Rekomenduojame šias prekes